Kieruj z Nami Mirosław Tomacki

Kieruj z Nami Mirosław Tomacki Ocena: 1.00/5(20.00%) Głosów: 1

Kieruj z Nami Mirosław Tomacki
Adres:
Chmurna 1 l. 15, 85-411 Bydgoszcz

szkoły nauki jazdy

2 Opinii o “Kieruj z Nami Mirosław Tomacki”

Kieruj z Nami Mirosław Tomacki Ocena: 1.00/5(20.00%) Głosów: 1

  1. Bogdan napisał:

    Jedna z najgorszych jeśli nie najgorsza szkoła w Bydgoszczy. Żona uczyła się tam na prawko. Niestety, wyjeździła prawie 100 godzin, ale egzamin oblała 7 razy. Prawka nie zrobiła. Za to instruktor kasę brał chętnie, faktury za godziny nie wystawił, oprócz tego „zaliczył” to co chciał, bo najbardziej intersował go sex. A jak romans się wydał i mu groziłem to podał mnie do sądu o nękanie. Więcej szkody wyżądził żonie, niż mi. Ja jej wybaczyłem, chociaż do dziś nie mogę zrozumieć jak mogła to zrobić z takim tchórzem i kretynem !
    Przestrzegam wszystkie panie przed tą szkołą.

  2. Gosia napisał:

    Negatywna opinia o szkole jazdy Kieruj z nami jest fałszywa. Napisał ją znany z fałszerstw internetowych Bogdan Szot. Przeciw niemu prowadzone było dochodzenie o stalking, za które został skazany przez sąd. Ten osobnik jest niezrównoważony emocjonalnie, rencista, chorobliwie zazdrosny o swoją żonę Aleksandrę. Opluwa wszystkich instruktorów, którzy uczyli jeździć jego żonę. Na portalach społecznościowych znany jest z podszywania się pod różne osoby, tworzy równoległe fałszywe profile, oczerniając innych. Na „F” występuje również jako Justyna Konieczny, Aleksandra Sobolewska i kilka innych postaci. Znam tę historię i przestrzegam przed tym, że jeśli ktoś zauważy swój fałszywy profil na portalu społecznościowym, to sprawcą tego może być Szot Bogdan z Bydgoszczy.

Dodaj swoją opinię

Bydgoszcz - szkoły nauki jazdy. Możesz śledzić opinie oKieruj z Nami Mirosław Tomacki używając kanału RSS 2.0 . Możesz dodać swoją opinię , lub wysłać trackback z Twojej strony.

Zobacz inne firmy